ul. Toszecka 102, Pokój 507, V piętro, 44-117 Gliwice, Polska
polski

Kariera

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu specjalistów?

Zapoznaj się z ofertami poniżej i prześlij dokumenty aplikacyjne na adres: office@multipit.com.pl.
W dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

  • Asystent/ka ds. administracyjnych

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie obiegiem dokumentów i zapewnianie właściwego i terminowego przepływu informacji
    • Obsługa korespondencji, łączenie rozmów telefonicznych
    • Organizacja i koordynowanie spotkań, konferencji, wydarzeń firmowych
    • Organizowanie podróży służbowych (m.in. bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów, ubezpieczenia)
    • Rozliczanie wyjazdów służbowych
    • Porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów
    • Pisanie oraz redagowanie pism
    • Bieżąca obsługa biura (zakupy materiałów biurowych, sanitarnych, itp.)
    • Prowadzenie list wydanej odzieży, sprzętu, itp.
    • Zarządzanie flotą aut służbowych
    • Wsparcie PR oraz marketingowe (zakupy rzeczy z logo firmowym i prowadzenie mediów społecznościowych)
    • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonych

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • Zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu
    • Umiejętności zarządzania przepływem informacji w zespole
    • Wykształcenie wyższe/w trakcie studiów
    • Dobra znajomość MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne, energia, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Zdobycie cennego doświadczenia dzięki ciekawym projektom dla międzynarodowych kontrahentów
    • Korzystne warunki finansowe adekwatne do doświadczenia
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe
    • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole
    • Umowę na zastępstwo (minimum 1 rok)
  • Automatyk - programista PLC (k/m)

    Miejsce pracy:  Gliwice

    • Przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów
    • Przygotowanie aplikacji HMI / SCADA
    • Testowanie oprogramowania
    • Uruchomienie systemów u klienta
    • Dobieranie rozwiązań technicznych
    • Tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej
    • Współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi
    • Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Wiedza w zakresie programowania sterowników PLC i/lub paneli operatorskich (Siemens, Allen Bradley, itd.)
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (także zagranicznych)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy:

    • Ciągły rozwój zawodowy poprzez specjalistyczne szkolenia
    • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle
    • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Programista robotów przemysłowych (k/m)

    • Programowanie, uruchamianie oraz konfigurowanie robotów przemysłowych zgodnie ze standardami oraz złożeniami klienta
    • Udział we wdrażaniu nowych produktów i procesów

    Wymagania:

    • Praktyczna umiejętność programowania robotów rpzemysłowych: ABB, KUKA, FANUC itd.
    • Mile widziana znajomość oprogramowania Process Simulate, Robot Studio, sterowników PLC ( Siemens- Step 7), systemów wizualizacji (Siemens Win CC flexible, Win CC)

    Oferujemy:

    • Ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji zawodowych poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach
    • Zdobywanie cennego doświadczenia dzięki ciekawym projektom dla międzynarodowych kontrahentów
    • Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w przemyśle